Коли мене попросили написати спогади про мого першого режисера Володимира Володимировича Шестака, я з великим задоволенням відгукнувся на цю пропозицію. Бо ж людина живе стільки, скільки про неї пам'ятають інші. Можливо і мене хтось колись згадає "...не злим, тихим словом".

Талант і доброта


В житті кожного актора є свій режисер. Іноді трапляється і так, що за все своє творче житія актор не знаходить "свого" режисера і такому акторові потрібно лише поспівчувати.

Мені ж поталанило — з самого початку моєї творчої кар'єри я знайшов такого режисера. Ним став заслужений артист і заслужений діяч мистецтв України Володимир Володимирович Шестак. Потрібно сказати, що він був не тільки талановитим режисером, але й на рідкість доброю і чуйною люди­ною. На мій погляд, талант і доброта основні риси його характеру. Він умів створювати не тільки чудові вистави, а й знаходити талановитих акторів, виховувати їх і по батьківські, турбу­ватись про кожного із своїх вихован­ців, прищеплювати їм любов до мис­тецтва, намагався зробити із кожного актора — патріота свого театру, його театру, театру Шестака. Він чітко усвідомлював мету, яку перед собою ставив і дуже хотів, щоб і ми, його учні, теж мали свою мету і обов'яз­ково досягали її. Крізь усе своє життя Володимир Володими­рович проніс творчу вимогливість і батьківську ласку. Він не уявляв себе поза театром. Праця з моїм найпершим режи­сером — одна з найяскравіших сторінок мого творчого життя. Мабуть, це саме тому, що він вміло поєднував у собі ці, здавалось би на перший погляд, різні поняття: Талант і Доброту.

Я, навчаючись в школі, вирішив: буду артистом. Та ще й у газеті прочитав, що у Вінниці в театрі ляльок режисер В. В. Шестак, наче маг-чарівник, приймає на роботу людей навіть без спеціальної освіти, а через деякий час ті аматори перетворюються на професійних і досвідчених акторів. Отож і пролягла моя дорога прямо до Вінницького обласного театру ляльок.

 

 

 

 Читати повну версію

 

 

 

Вінницький академічний обласний театр ляльок

 

  

        

                                                                                                                                  

          Адреса: вул. Хмельницьке шосе, 7.

 https://www.facebook.com/vinpuppets

Каса працює з 10 до 16 год. Вихідні: понеділок та вівторок.

 Телефон: +38 (0432) 66-00-60.

 

                                                     

                            https://www.facebook.com/unimaua/


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене іншe.